Beklenen LeaderOS kararının detayları!

Blog Yazarı Fırat Kaya
Fırat Kaya 01 Ocak 2021

İşte LeaderOS'dan beklediğiniz haberin detayları bu yazıda!
LeaderOS olarak bu zamana kadar çok fazla websiteye ev sahipliği yapıp birçok sunucunun vazgeçilmezi haline geldik. Gelmiş olduğumuz bu noktada artık Minecraft sunucu açma işine yeni giren, bütçesi kısıtlı olan kardeşlerimiz için harika özellikleri LeaderOS'a dahil ediyoruz. Peki, leaderos.com.tr'deki yeni özellikler/hizmetler neler?

- LeaderOS ÜCRETSİZ Paket! Dosyaları da sizlerle paylaşıyoruz. Artık LeaderOS'u ücretsiz bir şekilde kendi hostinginizde barındırabilirsiniz! (Dilerseniz ücretsiz verdiğimiz hostingde barındırabilirsiniz) (Destek hizmeti olmayacak)

- Ücretsiz Web Hosting hizmeti! Slimmweb ile yaptığımız anlaşmalar neticesinde sizlere ücretsiz web hosting hizmeti sağlayacağız! Detaylı bilgi için sitemizdeki "Web Hosting" sayfasına bakabilirsiniz.

- Ücretsiz Alan Adı! Sitemize yeni eklediğimiz "Alan Adlarım" sayfası ile kendinize ait kısa alan adlarını ücretsiz alabilirsiniz. "los.tc" domaini üzerinden vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde "xcraft.los.tc" gibi alan adları oluşturabilir, bunu sitemizden yöneterek Minecraft sunucunuza veya web sitenize tek bir tık ile bağlayabilirsiniz. "play.xcraft.los.tc" gibi şeyler de ekleyebilirsiniz. Dilerseniz "xcraft.los.tc"'yi hem siteye hem de minecraft sunucunuza bağlayabilirsiniz.

- Ücretsiz Geik tarafından yapılmş LeaderOS Lite Plugini! Ücretsiz olarak vereceğimiz bu plugin sayesinde oyunda en çok kredi yükleyenleri, en son kredi yükleyenleri, oyuncunun kredisi gibi verileri gösterebileceksiniz.

Kısaca site için gerekli olan Web Script, Web Hosting, Alan Adı tamamen sizlere ücretsiz bir şekilde LeaderOS tarafından sunuluyor.
Eğer gerçekten ilgi görürse yeni ücretsiz araç fikirlerimiz de var. Çoğu firmanın sizden hizmet alınca verdiği şeyleri biz koşulsuz vermeyi düşünüyoruz. Hem de tamamen otomatik bir sistem ile!

Evet arkadaşlar vereceğimiz yeni ücretsiz hizmetler bu şekilde. Amacımız bu işe yeni girişen veya yeterince bütçesi olmayan kardeşlerimize yardımcı olabilmek. Bu özellikler için gerçekten çok uğraştık. Yapmış olduğumuz alan adı sisteminin eşi benzeri bu sektörde yoktur (Aynı kalite ve özelliklerde).
Herkese mutlu, neşeli ve ailesi ile birlikte olduğu bir sene dilerim. :)

Etiketler: ücretsiz minecraft web site scripti leaderos ücretsiz minecraft ücretsiz alan adı minecraft ücretsiz web hosting
Yorum atabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yorumlar
İlk yorumu sen yapmak istemez misin?

Diğer Yazılar

Ücretsiz Minecraft Web Site Scripti + Alan Adı + Hosting Hediye!

Detaylı Bilgileaderos.com.trWeb Sitesine GitÜcretsiz Minecraft Web Site Scripti Evet arkadaşlar herkesin çok istediği LeaderOS v5 ücretsiz paketini çıkardık! Bu paket ile web sitenizi ücretsiz bir şekilde kurab...

LeaderOS v5.2.8 Yayımlandı!

Güncelleme Notları:- Sıralama sistemi optimize edildi. Artık daha hızlı açılış hızı var.- Bazı ufak hatalar çözüldü.Değişen Tema Dosyaları:- apps/main/private/content/leaderboards.php- apps/main/public/ajax...

LeaderOS Yılbaşı İndirimleri Başladı!

LeaderOS v5 Yılbaşı indirimleri başladı!İndirim 20 Aralık 2020 ile 1 Ocak 2021 arasında geçerlidir.Temel paket 99 TL yerine 49 TLStandart Paket 199 TL yerine 99 TLPremium Paket 299 TL yerine 199 TL