🇺🇸 Click the "Continue" button to view the English version of our website.
KAMPANYA!

Premium Paketlerde geçerli kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit fırsatı! 💳

Hakkımızda

Minecraft sunucularına website hizmetini sağlıyoruz.

LeaderOS v5, 2016 yılından bu yana geliştirilen ve bize güvenen yüzlerce müşteriye sahip bir Minecraft Web Site scriptidir. Her zaman yenilikçi tasarım ve teknolojiler kullanarak yüzlerce müşterimizin sunucu yönetimini kolaylaştırıyoruz.

2016
'dan beri
+2000
müşteri
+15.000
çözülen destek talebi
%98
mutlu müşteri

Ekip Üyelerimiz

Firat Kaya

Kurucu & Geliştirici

Poyraz İnan

Java Dev.

Enes Korkut

Teknik Destek Ekip Lideri

Emir Temur

Teknik Destek

Atakan

Teknik Destek

Muhammet

Teknik Destek

Emre Gümüş

Teknik Destek

Muratcan

Teknik Destek

Tuna Yılmaz

İçerik Yöneticisi

Bizimle çalışmak ister misin? Ekibe Katıl

Bizi tercih edenler ne diyor?

Müşteri Yorumları

CrageNetwork

cragenetwork.com

LeaderOS web scripti, kullanıcıların sezgisel arayüzü ve etkileyici performansıyla öne çıkıyor. Kullanıcı dostu tasarımı ve hızlı erişim özellikleri, müşterilere sorunsuz bir deneyim sunarak iş süreçlerini optimize etmelerine olanak tanıyor. Bu nedenle tüm Minecraft Türkiye sunucu sahiplerine önerimizdir.

Craftlime

craftlime.net

CraftLime olarak, LeaderOS'u kullanmaktan son derece memnunuz. Minecraft sunucumuzu ilk kurduğumuz günden bu yana LeaderOS, bize kesintisiz ve sorunsuz bir deneyim sunuyor. Esnek yapısı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde işletme süreçlerimizi büyük ölçüde kolaylaştırdı. Eğer siz de güvenilir ve etkili bir Minecraft web yazılımı arıyorsanız, LeaderOS kesinlikle doğru tercih olacaktır.

Provanas

provanas.com

Fırat bey ile çalışmak harika bir deneyimdi. LeaderOS ve Voonos, samimiyeti ve müşteri odaklılığı ile sitemizin mükemmel bir şekilde tamamlaması için en iyisini yapmalarına olanak sağladı. Profesyonel ve etkiliyeci bir web sitesine sahip olmak isteyenler için LeaderOS'u tavsiye ediyorum.

SaloonNetwork

saloonnetwork.com

Sunucularımızda LeaderOS web scriptini 2 yıldan uzun bir süredir kullanıyoruz. Fiyatı oldukça makul olmasının yanı sıra, kullanımı son derece kolay ve sürekli olarak geliştiriliyor. En önemlisi, her türlü destek talebimize hızlı ve etkili bir şekilde çözüm sunuyorlar. LeaderOS'un ve değerli ekibinin sağlamış olduğu destek için teşekkür ederim.

KnightNW

knightnw.com

LeaderOS'u 3 senedir kullanmaktayız. Oldukça kaliteli bir yazılım ve hızlı destek sunuyorlar. Ayrıca sundukları özellikler sayesinde işlerimizi büyük ölçüde kolaylaştırdılar. Bir sunucu sahibi olarak LeaderOS'u gönül rahatlığıyla öneriyorum.

RebornCraft

reborncraft.pw

RebornCraft olarak LeaderOS web scriptini uzun süredir kullanıyoruz ve çok memnunuz. LeaderOS'un kullanıcı dostu tasarımı, etkileyici performansı ve hızlı erişim özellikleri, oyuncularımıza sorunsuz bir deneyim sunmamıza yardımcı oluyor. Herhangi bir sorun yaşadığımızda ya da yeni bir şey istediğimizde LeaderOS ekibine hızlı bir şekilde ulaşmamız da bizleri memnun ediyor.